Pakalpojumi

ADEPTA ir uzņēmums, kurā Jums tiek nodrošināti visi nepieciešamie grāmatvedības pakalpojumi un finanšu vadības pakalpojumi Jūsu uzņēmuma sekmīgas darbības nodrošināšanai. Mēs Jums piedāvājam savu gadiem krāto pieredzi mazu un vidēju biznesu atbalstā, palīdzot samazināt uzņēmēju laiku un izmaksas, kas tiek tērēti darbībām, kuras nav uzņēmuma pamatdarbība. Mūsu grāmatvedības pakalpojumi, finanšu vadības pakalpojumi, un uzņēmējdarbības konsultācijas ir pieejamas Saulkrastos, Limbažos, Rīgā un visā Lavijā.

Mūsu piedāvatie pakalpojumi:


Jauno uzņēmumu atbalsts

Jauni uzņēmumi ir valsts asinsrite un nodrošinās jauna darbaspēka nodarbinātību.

Lasīt vairāk

Biznesa plānu izstrāde

Ja Jūs esat nolēmuši sākt uzņēmējdarbību vai piesaistīt jaunas investīcijas, tad viena no lietām ar ko sākt ir biznesa plāns.

Lasīt vairāk

Finanšu grāmatvedība

Mēs piedāvājam sekojošus pakalpojumus: grāmatvedība, finanses, norēķini ar personālu un nodokļu ārpakalpojumi,  lai veiksmīgi spētu risināt mūsu klientu finanšu un grāmatvedības problēmas.

Lasīt vairāk

Vadības grāmatvedība

Mūsu vadības grāmatvedības pakalpojumi un regulāru vadības atskaišu sagatavošana, Jums atbilstošā formātā, ir nepieciešama, lai Jūs kvalitatīvi varētu sekot Jūsu biznesa veiktspējai un pieņemt pareizus vadības lēmumus.

Lasīt vairāk

Finanšu administrēšana

Mūsu finanšu administrēšanas pakalpojumi papildina mūsu vadības grāmatvedības pakalpojumus, un kopā  ar tiem pilnībā nodrošina uzņēmuma finanšu atbalsta funkcijas.

Lasīt vairāk

PVN

Pievienotās vērtības nodoklis ( PVN ) ir ļoti komplicēts nodoklis un ir būtiski, lai Jūsu uzņēmums atbilst Latvijas PVN likuma prasībām. Neatbilstība šīm prasībām var radīt būtiskus finansiālus sodus un procentu maksājumus.

Lasīt vairāk

Norēķini ar personālu

Svarīgākais norēķiniem ar personālu ir  dokumentu sagatavošana, reģistrācija un norēķinu prasību ievērošana, ietverot savlaicīgu nodokļu nomaksu un dažādu atskaišu iesniegšanu VID, tādā kārtībā, lai neveidotos pārkāpumi, tiem sekojošas soda naudas un procentu maksājumi.

Lasīt vairāk

Deklarācijas

Mūsu grāmatvedības pakalpojumu uzņēmums piedāvā dažādu deklarāciju sagatavošanu Individuāliem komersantiem, Pašnodarbinātām personām, jeb saimnieciskās darbības veicējiem, un Fiziskām personām. 

Lasīt vairāk

Kādēļ izvēlēties tieši mūs?

ADEPTA ir pārliecināts, ka biznesa īpašniekam savu laiku vislabāk izmantot peļņas gūšanai. Jūs iegūsiet daudz vairāk, ja Jūs savu laiku veltīsiet darbam ar klientiem, piegādātājiem un personālu, nevis tērēsiet to ikdienas rutīnas darbiem, kas samazina Jūsu produktīvo laiku. Šeit ir minēti tikai daži iemesli kādēļ ADEPTA ir labākais risinājums Jūsu grāmatvedības un uzskaitvedības vajadzībām:
Kvalificēti eksperti

Sadarbība ar ADEPTA Jums ļauj iegūt savā rīcībā augsti kvalificētus un pieredzējušus grāmatvedības un finanšu ekspertus, kuri sistemātiski papildina savas zinašanas ar nozares aktualitātēm. Jums nebūs jauztraucās par to ņemšanu darbā, slimības lapām, apmācību  un par viņu rotāciju. Jums tiks piešķirts konkrēts cilveks, kurš būs Jūsu tiešā kontaktpersona, ar kuru Jus varēsiet komunicēt Jums ērtā, saskaņotā laikā. Jūs varēsiet atstāt ziņojumu auto atbildētājā, un Jūs saņemsiet atbildi nekavējoties, tiklīdz būs iespējams.

Konfidencialitāte

Ja Jūs izvēlaties mūs savu grāmatvedības un uzskaitvedības funkciju nodrošināšanai, tad varat būt pilnīgā drošībā par mūsu lojalitāti un savas informācijas neaizskaramību. Mums ir pārbaudīta datu drošības sistēma un  procedūras, kas nodrošina Jūsu informācijas pilnīgu konfidencialitāti jebkuros apstākļos.

Taupiet naudu

Grāmatvedības un uzskaitvedības ārpakalpojumu izmantošana ļauj Jums ietaupīt vismaz 40% izdevumu salīdzinot ar savu grāmatvedības resursu uzturēšanu. Jums nav jāuztraucas par  grāmatveža darba vietas iekārtošanu, telpu nomu un uzturēšanu, tehnisko nodrošinājumu,  kā arī par  grāmatvedības darbinieku pieņemšanu darbā, atalgojumu, apdrošināšanu, darbinieku aizvietošanu atvaļinajuma vai slimības laikā, apmācību, vadīšanu un citiem izdevumiem.  Un protams, arī par IIN un sociālās apdrošināšanas obligātajām iemaksām.

Datu pieejamība 24x7

Ar iADEPTA, Jūsu rīcībā esošie grāmatvedības dati ir vienmēr atjaunoti, precīzi, visi dokumenti tiek ievadīti vēlākais 24h laikā no saņemšanas brīža. Vēl vairāk, iADEPTA dod Jums iespēju piekļūt saviem finanšu datiem ar  Interneta palīdzību 24h diennaktī, ļaujot Jums piekļūt un apskatīt savus biznesa ierakstus jebkurā laikā un jebkurā vietā. Mūsu integretā dokumentu pārvaldības sistēma nodrošina, ka Jūsu arhivētie dokumenti ir acumirklī pieejami.

Klientu atsauksmes


Ronalds - Sonrons SIA

Ronalds - Sonrons SIA

SIA Adepta speciālisti vienmēr ir palīdzējuši mums ne tikai ar grāmatvedības pakalpojumiem, bet ir snieguši konsultācijas un padomus arī citos ar finansēm saistītos jautājumos. Noteikti iesakām sadarboties ar SIA Adepta arī citiem uzņēmumiem, kas novērtē pakalpojumu kvalitāti.

Ramona - Dekonoma SIA

Ramona - Dekonoma SIA

Grāmatveži vienmēr asociējušies ar ciparu sausiņiem, bet kopš strādājam kopā ar Baibu, sajūta ir it kā peldētu ar drošības riņķi. Pozitīvisms, nekādas liekvārdības, nekāda stresa, tikai miers un profesionālisms. Maksimāli atvieglo manu radošo darbu, vienmēr atrod labāko risinājumu konkrētai situācijai, momentāna rīcība, vienmēr skaidras atbildes.