Pakalpojumu cenrādis

Biznesa plāns:

Biznesa plāna izstrāda un finanšu plānu aprēķinu izmaksas tiek rēķinātas katram klientam individuāli, lai noteiktu precīzas izmaksas lūdzu sazinaties ar mums.

Grāmatvedības pakalpojumi:

Ikmēneša grāmatvedības pakalpojumu mēneša maksa tiek noteikta pēc klienta uzņēmuma dokumentu skaita un darījumu sarežģītības pakāpes. Precīzu izmaksu noteikšanai lūdzu sazinieties ar mums

Kādēļ izvēlēties tieši mūs?

ADEPTA ir pārliecināts, ka biznesa īpašniekam savu laiku vislabāk izmantot peļņas gūšanai. Jūs iegūsiet daudz vairāk, ja Jūs savu laiku veltīsiet darbam ar klientiem, piegādātājiem un personālu, nevis tērēsiet to ikdienas rutīnas darbiem, kas samazina Jūsu produktīvo laiku. Šeit ir minēti tikai daži iemesli kādēļ ADEPTA ir labākais risinājums Jūsu grāmatvedības un uzskaitvedības vajadzībām:
Kvalificēti eksperti

Sadarbība ar ADEPTA Jums ļauj iegūt savā rīcībā augsti kvalificētus un pieredzējušus grāmatvedības un finanšu ekspertus, kuri sistemātiski papildina savas zinašanas ar nozares aktualitātēm. Jums nebūs jauztraucās par to ņemšanu darbā, slimības lapām, apmācību  un par viņu rotāciju. Jums tiks piešķirts konkrēts cilveks, kurš būs Jūsu tiešā kontaktpersona, ar kuru Jus varēsiet komunicēt Jums ērtā, saskaņotā laikā. Jūs varēsiet atstāt ziņojumu auto atbildētājā, un Jūs saņemsiet atbildi nekavējoties, tiklīdz būs iespējams.

Konfidencialitāte

Ja Jūs izvēlaties mūs savu grāmatvedības un uzskaitvedības funkciju nodrošināšanai, tad varat būt pilnīgā drošībā par mūsu lojalitāti un savas informācijas neaizskaramību. Mums ir pārbaudīta datu drošības sistēma un  procedūras, kas nodrošina Jūsu informācijas pilnīgu konfidencialitāti jebkuros apstākļos.

Taupiet naudu

Grāmatvedības un uzskaitvedības ārpakalpojumu izmantošana ļauj Jums ietaupīt vismaz 40% izdevumu salīdzinot ar savu grāmatvedības resursu uzturēšanu. Jums nav jāuztraucas par  grāmatveža darba vietas iekārtošanu, telpu nomu un uzturēšanu, tehnisko nodrošinājumu,  kā arī par  grāmatvedības darbinieku pieņemšanu darbā, atalgojumu, apdrošināšanu, darbinieku aizvietošanu atvaļinajuma vai slimības laikā, apmācību, vadīšanu un citiem izdevumiem.  Un protams, arī par IIN un sociālās apdrošināšanas obligātajām iemaksām.

Datu pieejamība 24x7

Ar iADEPTA, Jūsu rīcībā esošie grāmatvedības dati ir vienmēr atjaunoti, precīzi, visi dokumenti tiek ievadīti vēlākais 24h laikā no saņemšanas brīža. Vēl vairāk, iADEPTA dod Jums iespēju piekļūt saviem finanšu datiem ar  Interneta palīdzību 24h diennaktī, ļaujot Jums piekļūt un apskatīt savus biznesa ierakstus jebkurā laikā un jebkurā vietā. Mūsu integretā dokumentu pārvaldības sistēma nodrošina, ka Jūsu arhivētie dokumenti ir acumirklī pieejami.

Klientu atsauksmes


Ronalds - Sonrons SIA

Ronalds - Sonrons SIA

SIA Adepta speciālisti vienmēr ir palīdzējuši mums ne tikai ar grāmatvedības pakalpojumiem, bet ir snieguši konsultācijas un padomus arī citos ar finansēm saistītos jautājumos. Noteikti iesakām sadarboties ar SIA Adepta arī citiem uzņēmumiem, kas novērtē pakalpojumu kvalitāti.

Ramona - Dekonoma SIA

Ramona - Dekonoma SIA

Grāmatveži vienmēr asociējušies ar ciparu sausiņiem, bet kopš strādājam kopā ar Baibu, sajūta ir it kā peldētu ar drošības riņķi. Pozitīvisms, nekādas liekvārdības, nekāda stresa, tikai miers un profesionālisms. Maksimāli atvieglo manu radošo darbu, vienmēr atrod labāko risinājumu konkrētai situācijai, momentāna rīcība, vienmēr skaidras atbildes.