GRĀMATVEDĪBAS PAKALPOJUMI

Maziem un vidējiem uzņēmiem

Profesionāli

Kādēļ tieši ADEPTA

Biznesa īpašniekam savu laiku vislabāk izmantot peļņas gūšanai. Jūs iegūsiet daudz vairāk, ja Jūs savu laiku veltīsiet darbam ar klientiem, piegādātājiem un personālu, nevis tērēsiet to ikdienas rutīnas darbiem, kas samazina Jūsu produktīvo laiku.

Pakalpojumi

ADEPTA ir uzņēmums, kurā Jums vienā vietā tiek nodrošināti visi  grāmatvedības pakalpojumi un finanšu vadības pakalpojumi. Mēs palīdzam samazināt uzņēmēju laiku un izmaksas, kas tiek tērēti darbībām, kuras nav uzņēmuma pamatdarbība.

Konfidencialitāte

Klientu informācijas un informāciju sistēmu aizsardzība no informācijas noplūdes, neautorizētas pieejas, lietošanas, koriģēšanas vai iznīcināšanas, ir mūsu uzmanības pašā centrā. Klientu konfidencialitātes nodrošināšana ir mūsu galvenais uzdevums.

Kādēļ izvēlēties tieši mūs?

ADEPTA komandā ir augsti kvalificēti grāmatveži, kuriem ir daudzu gadu darba pieredze dažādu valstu un nozaru uzņēmumu grāmatvedības organizēšanā un uzskaitē, finansēs, muitas procedūru veikšanā, lietvedībā un citās ar grāmatvedības uzskaiti un uzņēmuma darba organizēšanu saistītās jomās. Mūsu darbinieku pieredze nodrošina visaugstāko piedāvāto grāmatvedības pakalpojumu kvalitāti.

Klientu atsauksmes

Grāmatveži vienmēr asociējušies ar ciparu sausiņiem, bet kopš strādājam kopā ar Baibu, sajūta ir it kā peldētu ar drošības riņķi. Pozitīvisms, nekādas liekvārdības, nekāda stresa, tikai miers un profesionālisms. Maksimāli atvieglo manu radošo darbu, vienmēr atrod labāko risinājumu konkrētai situācijai, momentāna rīcība, vienmēr skaidras atbildes.

Ramona - Dekonoma SIA

SIA Adepta speciālisti vienmēr ir palīdzējuši mums ne tikai ar grāmatvedības pakalpojumiem, bet ir snieguši konsultācijas un padomus arī citos ar finansēm saistītos jautājumos. Noteikti iesakām sadarboties ar SIA Adepta arī citiem uzņēmumiem, kas novērtē pakalpojumu kvalitāti.

Ronalds - Sonrons SIA

Informācijas pieprasījums